Sedem spôsobov ako dodať interiéru nádych luxusu

Ak máte radi honosný pocit saténu medzi prstami alebo opulentný štýl krištáľových lustrov žiariacich u vás doma, budete pravdepodobne milovať všetky luxusné a prepychové veci. Luxus predstavuje to najlepšie z materiálov, nábytku, vzorov alebo doplnkov, ktoré existujú. Či už chcete do vašej domácnosti priniesť zopár luxusne pôsobiacich detailov alebo do toho chcete ísť naplno a upraviť celý priestor do luxusného štýlu, tu je 7 skvelých spôsobov, ako dodať svojmu domovu luxusný dojem.

1. Osviežte interiér exotickým nábytkom alebo doplnkami

Či už ste mali možnosť pocestovať rôzne exotické destinácie alebo nie, umiestnenie niekoľkých exotických a štýlových doplnkov alebo kusov nábytku je jedným z najlepších spôsobov ako dodať interiéru nádych moderného luxusu. Bezohľadu na to, či ide o kusy nábytku, maľby, sochy alebo iné doplnky, nič nedodá moderný nádych luxusu lepšie ako exotické prvky.

 
2. Veľa nie je vždy znakom luxusu
 
Veľký priestor sa často zvykne automaticky spájať s bohatstvom a luxusom ale keď príde k téme luxusného bývanie, tak netreba prehliadať nóbl malé mestské byty a domy, ktoré môžu mať vyššiu hodnotu než rozľahlé panstvo. Prineste luxusný dojem do svojho domova tým, že maximalizujete každý štvorcový meter plochy luxusnými materiálmi, doplnkami, umeleckými dielami alebo nábytkom, ktorý bol vyrobený presne s týmto cieľom.
 
 
3. Ručne robené remeselné kúsky vyrobené pre váš domov
 
Ak sa chcete odlíšiť a dodať svojmu domovu štipku jedinečnosti, prečo si napríklad nedať urobiť niekoľko remeselných kúskov presne na objednávku? Či už máte miesto nad vašim krbom, ktoré by ste chceli vypniť nádherným umeleckým dielom vo farbách vašich interiérov alebo potrebujete pútavú sochu pre vstupné foyer, remeselník môže vytvoriť presne to, čo chcete. Od osvetlenia a nábytku pre umelecké diela, po vonkajšie domové inštalácie, vlastný kúsok pre váš domov môže byť jedinečným luxusným kúskom, aký nikde inde nenájdete.
 
Luxusný dojem môžete dosiahnuť aj napríklad zrkadlom na zakázku, či špeciálne navrhnutým kovaním okien.
 
Socha vo foyer predstavuje centrálny bod pozornosti a dokonale dotvára charakter miestnosti ako celku.
 
4. Kuchynské úpravy a zariadenie v luxusnom prevedení

Pokiaľ ide o povrchovú úpravu, zariadenie a najmodernejšie technológie, najdrahšou miestnosťou vášho domova je pravdepodobne kuchyňa. Ďalším spôsobom, ako priviesť luxusné detaily do vášho domova, je s gurmánskou kuchyňou, ktorá ponúka špičkové kuchynské spotrebiče s jedinečnými dizajnovými prvkami a úpravami, ktoré neuvidíte vo väčšine bežných domov. Značkové dlaždice, drevo, kovy a profesionálne vyhotovenie a vybavenie vám určite pomôžu dodať vašej kuchyni triumfálny dojem.

 
5. Najlepšie textílie pre váš interiér
 
Tkaniny sú jedným z najvnímanejších prvkov domáceho interiéru. Dotýkajú sa ich vaše ruky a telo a preto musia látky ponúkať komfort, bezpečnosť a krásu, ktoré celkovo dotvárajú estetický dojem miestnosti. Niet luxusnejšieho pocitu, než keď vkĺznete do útulnej postele zdobenej luxusnou bielizňou a nóbl vankúšmi, v ktorej sa budete cítiť ako králi.
 
 
6. Nóbl doplnky a vybavenie kúpeľne vám dodá pocit luxusných kúpeľov
 
Zatiaľ čo si možno myslíte, že hľadíte do šperkovnice vyskladanej zo vzácnych drahokamov alebo kryštáľov, kúpeľne s opuletnými povrchovými úpravami sú nádherným spôsobom, ako dodať luxusný nádych vašej kúpeľni. 
 
Skladané mozaiky alebo pozlátené povrchové úpravy vždy reprezentovali najvyššiu triedu kúpeľného dizajnu.
 
7. Inovatívne technológie pre moderné a luxusné domovy 
 
Luxusné prvky už zďaleka nemajú len dekoratívnu funkciu. V dnešnej dobe moderných technológií, rastie potreba prispôsobiť vybavenie a zariadenie domácnosti nášmu časovo náročnému životnému štýlu. Počnúc vymakanými "zábavnými miestnosťami", ktoré vám a vašim priateľom umožňujú sledovať filmy, hrať hry, spievať karaoke alebo baviť sa iným spôsobom, až po luxusné technologické vychytávky, ktoré ponúkajú kontrolu vykurovania, klimatizácie či domácej bezpečnosti, neexistuje takmer žiadny limit v tom, koľko technologickej inovácie môže váš domov obsahovať.
 
 
Pomohli sme už 9 567 zákazníkom
v celkovej sume 538 963 668€