5 skvelých kuchynských štýlov. Ktorý je ten váš?

Štýl sa ľahšie rozpozná vašimi očami než slovami.  Myslíte si, že poznáte svoj štýl? Overte si to v našom malom sprievodcovi kuchynských tém
 
Vidiecka kuchyňa
S kuchyňami našich predkov na vidieku ma táto toho spoločného ozaj málo. Veľa otvoreného odkladacieho priestoru, drevené podlahy, široké umývadlá  a veľký kuchynský stôl. Ponúka vysokú funkcionalitu a pohodlie. 
 
 


Rustikálna kuchyňa
Slová, ako opotrebovaná či obitá, nám nemusia prísť na um, keď premýšľame o kuchyniach. V súčasnosti však rustikálne kuchyne získavajú stále viac na popularite. Masívne drevo, kameň a tehla, spolu s retro dizajnovými spotrebičmi dominujú tomuto štýlu. 
 
 


Moderná kuchyňa
Tento štýl sa vyznačuje jednoduchosťou , silnými horizontálnymi líniami a neprítomnosťou akýchkoľvek ornamentov. Možno trochu chladný a sterilný, ale pre minimalistov ideálny.
 

Mediteránska kuchyňa
Chcete mať trvalú spomienku na dovolenku pri stredomorí? Zemité farby, ručne maľované obkladačky a drevené skrinky vytvoria kúzlo.
 
 
Eklektická kuchyňa
Ste rebel a odmietate škatuľkovanie? Je to predsa váš dom a môžete v ňom zmiešať a vytvoriť svoj vlastný štýl,  ktorý vám najviac vyhovuje. 
 

 

Pomohli sme už 9 567 zákazníkom
v celkovej sume 538 963 668€