Bývanie

Pomohli sme už 9 567 zákazníkom
v celkovej sume 538 963 668€
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Kúpeľňové nápady, ktoré nezničia váš rozpočet

Kúpeľňu mnoho ľudí považuje za veľmi dôležitú miestnosť v domácnosti, no väčšinou sa jej nedostane toľkej pozornosti. My sme si pre vás preto pripravili niekoľko nápadov, ktoré osviežia vašu kúpeľňu a dodajú jej tú trošku, čo jej možno chýba do dokonalosti.

Čítať viac
10 skvelých oddychových zón aj pre váš domov

Počas teplých mesiacov nie je nič lepšie, ako prísť domov, vyzuť sa, zobrať studený nápoj a namieriť si to von, kde si môžete vyložiť nohy a odpočinúť. Leto môže byť síce ešte ďaleko, ale teraz je najlepší čas začať plánovať spôsob, ako urobiť váš vonkajší priestor ešte pohodlnejší.

Čítať viac
Každodenná inšpirácia - ukážte svoju osobnosť tapetami

Tapety sa v posledných rokoch veľmi intenzívne vrátili do módy a dnes sú takmer vždy súčasťou dekorácie interiéru mnohých domácností. Poznáme nepreberné množstvo druhov a materiálov, z ktorých si môžeme vyberať.

Čítať viac
Každodenná inšpirácia - "dažďová" sprcha

Radi by ste si u vás doma vychutnávali pocit "dažďovej" sprchy? Ak hľadáte takéto riešenie, pri ktorom si budete môcť vychutnávať dokonalú sprchu, v ktorej voda dopadá priamo z hora, máme pre vás niekoľko inšpirácií.

Čítať viac
Dokonalá kombinácia čiernej a bielej

Chystáte sa zariaďovať kuchyňu a neviete akú farebnú kombináciu zvoliť? Prečo neísť klasickou cestou bielej a čiernej. Tieto dve farby spolu dokonale ladia a v kombinácii s tretím odtieňom pôsobia veľmi originálne. Presvedčte sa sami.

Čítať viac
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16