Bývanie

Pomohli sme už 9 567 zákazníkom
v celkovej sume 538 963 668€
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Elegantné riešenia postelí, ktoré oslovia svojou netradičnosťou

Na nasledujúcich fotografiách nájdete niekoľko originálnych riešení nielen postelí, ale aj spální celkovo. Fantázii sa medze nekladú, preto sa nechajte inšpirovať a možno zistíte, že niektorý z týchto dizajnov bude vyhovovať práve vám.

Čítať viac
Exteriérové riešenia pre malé priestory

Vnímanie každej domácnosti je ovplyvnené jej prepojením s vonkajším exteriérom. V prípade veľkých domov alebo rezidencií je ľahšie dosiahnuť toto prepojenie interiéru a exteriéru, a to najmä v prípade ak je súčasťou tohto prepojenia veľká, pekne upravená záhrada.

Čítať viac
Sedem spôsobov ako dodať interiéru nádych luxusu

Ak máte radi honosný pocit saténu medzi prstami alebo opulentný štýl krištáľových lustrov žiariacich u vás doma, budete pravdepodobne milovať všetky luxusné a prepychové veci. Či už chcete do vašej domácnosti priniesť zopár luxusne pôsobiacich detailov alebo do toho chcete ísť naplno a upraviť celý priestor do luxusného štýlu, tu je 7 skvelých spôsobov, ako dodať svojmu domovu luxusný dojem.

Čítať viac
Rekonštrukcia kúpeľne a WC - 1. časť

Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu kúpeľne, musíte si najprv premyslieť, čo vám vo vašej súčasnej kúpeľni prekáža a čo vám v nej na druhej strane chýba. Chcete kúpeľňu zachovať tak, aká je, akurát s modernejšou sanitou a obkladačkami? Chcete, aby pôsobila veselšie alebo decentne s luxusným nádychom? Aké materiály by ste v nej radi mali?

Čítať viac
Ako môže Feng Shui vylepšiť váš domov a pomôcť vášmu zdraviu

Základnou myšlienkou feng shui je, že ak je niečí domov zdravý, tak aj jeho obyvatelia sa tešia dobrému zdraviu.

Čítať viac
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16