Bývanie

Pomohli sme už 9 567 zákazníkom
v celkovej sume 538 963 668€
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Inšpirujte sa a dodajte sviežosť svojej obývačke.

Obývacia izba je miesto, kde väčšina z nás relaxuje pri televízore alebo s ostatnými členmi rodiny, preto je to priestor, v ktorom chceme, aby naše okolie bolo súčasne pohodlné a tiež štýlové. V tejto zbierke dizajnov nájdete moderné obývacie miestnosti, ktoré sa vyznačujú pokojnou a príjemnou atmosférou, ktorá vám pomôže nájsť štipku inšpirácie na prispôsobenie vašich vlastných príbytkov.

Čítať viac
Vytvorte si spálňu vašich snov.

Spálňa je útočiskom pre odpočinok, pokojným a upokojujúcim miestom vo Vašom domove a Vašim osobným priestorom, kde môžete byť sami sebou bez akýchkoľvek zábran. Je to miestnosť, kde môžete jednoducho relaxovať a stráviť sám nejaký čas v pokoji. Na rozdiel od starých časov, kedy boli spálne skutočne použité iba pre spanie, dnes ich možno použiť pre celý rad ďalších činností, ako je odpočinok, štúdium, sledovanie televízie, počúvanie hudby a iné.

Čítať viac
Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si svoj vlastný štýl.

Pokiaľ ide o interiérový dizajn, je nevyhnutné zamyslieť sa mimo zaužívaných alebo bežných konceptov. Existuje množstvo spôsobov, ako definovať a ukázať svoju osobnosť tým, že si vytvoríte krásny a štýlový životný priestor presne podľa seba.

Čítať viac
Premeňte svoje schody na niečo viac vďaka týmto nápadom.

Ak máte v domácnosti väčšie či menšie schodisko a zdá sa vám obzvlášť fádne, skúste sa inšpirovať nasledujúcimi nápadmi a urobiť aj zo svojho schodiska niečo viac.

Čítať viac
Dosiahnutie pokoja a rovnováhy použitím farieb feng shui

Začlenením týchto základných myšlienok a farieb si môžete vytvoriť pokojný, harmonický priestor, ktorý umožňuje energii prúdiť pozitívnym spôsobom. Ak je váš domov je uvoľnený, bude vaša nálada odrážať to isté a vy na oplátku budete oveľa uvoľnenejší a menej nervózny.

Čítať viac
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16