Bývanie

Pomohli sme už 9 567 zákazníkom
v celkovej sume 538 963 668€
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Rekonštrukcia kúpeľne a WC - 2. časť

V druhej časti seriálu o rekonštrukcii kúpeľne a WC vám prinášame tipy, ako plnohodnotne využiť aj najmenší priestor v kúpeľni a aké výhody prináša riešenie kúpeľne ako mokrej miestnosti.

Čítať viac
Prispôsobte si vašu domácu pracovňu práve pre seba

Kvantá času a štúdii sa venujú tomu, ako navrhnúť čo najefektívnejšie firemné pracovné prostredie, no domáce pracovne sú iného charakteru. Ľudia, ktorí si zariaďujú domácu pracovňu nemajú väčšinou prístup k štúdiám a štatistikám, podľa ktorých sa určuje, aké uspôsobenie a dizajn pracovného priestoru umožňuje pracovať čo najvýkonnejšie a najefektívnejšie.

Čítať viac
Výber strešnej krytiny

Ak sa rozhodujete o materiáli, z ktorého budete mať vyhotovenú krytinu strechy, mali by ste sa zamyslieť aj nad strechou ako celkom, a teda aj nad všetkými detailmi krytiny ako sú úžľabie, odvetranie strechy, vetranie a presvetlenie podkrovia, prechod kanalizačného vetracieho potrubia, detaily komína a zakončenie strechy na štítoch a na hrebeni.

Čítať viac
Rady a tipy - prestavba kuchyne

Máme pre Vás niekoľko užitočných rád a tipov, ktoré Vám môžu pomôcť pri prestavbe kuchyne.

Čítať viac
Podľa čoho vyberať nábytok do kuchyne?

Kuchyňa je srdcom Vášho domova a rovnako ako pri ľudskom tele, ak srdce nie je v úplnom poriadku, ani zvyšok tela nefunguje správne. To je dôvod prečo aj Vaše centrum domácnosti musí byť v prvotriednom a dokonalom stave, aby Vám mohlo efektívne a ľahko slúžiť.

Čítať viac
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16