Bývanie

Pomohli sme už 9 567 zákazníkom
v celkovej sume 538 963 668€
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Najlepšia strecha pod ochranou štyroch elementov – zem, oheň, voda, vzduch.

Dodávateľom exkluzívnej strešnej krytiny pre olympijské objekty v Soči bol TONDACH.

Čítať viac
Vyhrejte svoju domácnosť podlahovým kúrením

Podlahové kúrenie nie je len dobrou investíciou, je to aj vec, ktorú určite oceníte pri vstávaní počas studeného rána. Preto vám prinášame prehľad toho, čo by ste o podlahovom kúrení a jeho výhodách či nevýhodách mali vedieť.

Čítať viac
8 tipov k energeticky sebestačnému domu

Chcete vedieť ako znížiť svoje výdavky na energie? Alebo sa vám už za energie platiť nechce a chcete si energiu v domácnosti vyrábať sami? Prečítajte si ako ľahko dosiahnuť jedno i druhé.

Čítať viac
Prestavujete? Týchto 7 vecí vás určite čaká.

Chystáte sa po prvýkrát v živote na nejakú väčšiu prestavbu? Nie ste si istý koľko to bude stáť? Ako dlho to bude trvať? Pod vplyvom predpokladaných nákladov a veľkých očakávaní z výsledku je ťažké necítiť obavy. Vedieť, čo môžete očakávať vám pomôže zmierniť vaše obavy a lepšie sa pripraviť na to, čo vás pri prestavbe alebo rekonštrukcii čaká.

Čítať viac
Interiéry v prírodnom štýle

Množstvo dnešných moderných domov alebo bytov reprezentuje najnovšie trendy, technológie a prvky v oblasti interiérového dizajnu, no niekedy sú výsledkom len bezduché priestory, ktoré v skutočnosti nezapadajú do pôvodného prostredia a nenesú v sebe žiadnu príjemnú atmosféru či charakter. Preto vám chceme dnes ukázať niekoľko, na Slovensku stále netradičných, prírodne ladených interiérov, ktoré pôsobia prirodzene, elegantne a veľmi príjemne.

Čítať viac
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16